İBSD Ziyaretçi Defteri

Bu sayfa İnternet Bitki Sağlığı Danışmanlığı (İBSD) sayfasını ziyaret eden kişilerin duygu ve düşüncelerini öğrenmek ve onları tüm ziyaretciler ile paylaşmak için hazırlanmıştır. İsterseniz sizde buraya duygu ve düşüncelerinizi ilave edebilirsiniz. Yapacağınız eleştiriler ister olumlu olsun, ister olumsuz hiç bir yazı buradan çıkarılmayacaktır. Yeterki yazacağınız yazılarda kötü kelimeler bulunmasın. Bir ricamda yazıyı yazan kişinin İsmi, mesleği ve mail adresleri tam yazılırsa memnun olurum. Yaptığı eleştirileri daha iyi gözden geçirmemi, dikkate almamı ve sağlıklı düşünmemi sağlacaktır. İlginiz ve yazdığınız yazılar için şimdiden sizlere teşekkürü borç bilirim.Saygılarımla...

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
duygu baygın prenses1202@hotmail.com
Düşünceler:
ziraat bölümü okuyorum ve siteniz dikkatimi çekti gercekten önemli bilgiler var okuldan geldıkten snr sitenizdeki bilgilere göz atıyorum benım ıcın cok ıyı oluyor umarım bende basarılı bır zıraatcı olurum ...ıyı aksamlar

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
cihan emekli cihanay08@hotmail.com
Düşünceler:
siteniz güzel olmuş bazı konularda resim eksik ama zamanla düzelir. benim sorum patlıcan ve biber bitkilerinin yapraklarının arka yüzünde bit şeklinde bir haşerenin yoğun bir şekilde olup yappılan ilaçlada olumlu bi netiçe alınamamakta olup ayrıca aynı tür haşerenin salatalık yapraklarında da mevcut olup kesin ilaç uygulaması nedir.ayrıca fasulyede de siyah bit oluşmakta ilaçlamadan da bi netice alamadım. bana ne tarz bi ilaç önerirsiniz.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
zehra çiftçi abc_2000@mynet.com
Düşünceler:
Ben arpalardaki sararmalar için sarı cüce hastalığı ve typula çürüklüğü hastalığı hakkında bilgi istemekteyim. Şimdiden teşekkürler

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
MURAT ÇAKICI ÇİFTCİ metecakici@hotmail.com
Düşünceler:
KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR BAGCILIK KONUSUNDA EN ÇOK NEYE DIKKAT EDİLMELİDİR. ÜZÜMDE( KALİTELİ ) OLMASI İÇİN HANGİ İLACLARI KULLANMALIYIM VEYA NEYE DİKKAT ETMELİYİM. BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
selahattin abay ziraat müh. seloabay@hotmail.com
Düşünceler:
böyle bir danişmanlık sitesi hazırladığınız için çok teşekkür ederim.ancak tarla bitkileri ile ligili zararlılar ve hastalıklar hakkında bilgi bulamadım.teşekkürleer.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
özkan keskin ziraat mühendisi narenciye.com
Düşünceler:
ben bilginin paylaşılmasına inanan bir insan olarak öncelikle elerinize sağlık diyorum.harika bir site yapmışsınız bazı bitkilerde eksiklikler var ve hastalık ve zararlıların hepsi fotoğraflanıp açıklama yapılsa dahada güzel olacağına eminim.ben adana blgesinde ağırlıkla narenciye bakımı yapıyorum yardım almak isteyen arkadaşları narenciye.com sitemize bekliyorum.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Ahmet Küçükköse Zir. Mühendisi ahmedine33@hotmail.com
Düşünceler:
siteniz de, mümkünse bitki zararlıları ve mücadelesine de yer verseniz sevinirim

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Mustafa ŞINIK ZİRAAT MÜH. teknotar@hotmail
Düşünceler:
zirai ilaç bayisiyim.zirai ilaç bayii ve ilgili domates üreticisi arkadaşlara.geçen yıl domateste clavibacter (domates bakteriyel kanser)michiganensis e karşı yaptığımız çalışmada iyi bir başarı elde ettik.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
CEMAL TAŞDEMİR ZİRAİ İLAÇ BAYİSİ tasdemirtarimtic@hotmail.com
Düşünceler:
böyle bir makale site hazırladığınız için çok teşekkür ederim.ben 25 yaşındayım babamın yanında beraber çalışmaktayız ben lise mezunuyum ama bu yazıları okuyarak kendimi geliştirme fırsatı buldum.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZE, EMEĞİNİZ İÇİN SAOLUN.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Ali osman AYDEMİR. İŞÇİ ALİOSMAN34@GMAİL.COM.
Düşünceler:
Sayfanızı çok faydalı gördüm,yaptığınız işten dolayı TEŞEKÜR eder,saygılarını bildiririm.Ali osman AYDEMİR.

Sayfalar:  [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65]
Ziyaretci Defterine Sizde Yazınız

Bu sayfanın dizaynı ve tüm içeriği Cahid ÇAKIR tarafından hazırlanmıştır.
Sayfaların en iyi görüntüsü 800 X 600 ekran çözünürlüğünde IE' da görebilirsiniz
Eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz.
e-mail:cahidcakir@bitkisagligi.net