İBSD Ziyaretçi Defteri

Bu sayfa İnternet Bitki Sağlığı Danışmanlığı (İBSD) sayfasını ziyaret eden kişilerin duygu ve düşüncelerini öğrenmek ve onları tüm ziyaretciler ile paylaşmak için hazırlanmıştır. İsterseniz sizde buraya duygu ve düşüncelerinizi ilave edebilirsiniz. Yapacağınız eleştiriler ister olumlu olsun, ister olumsuz hiç bir yazı buradan çıkarılmayacaktır. Yeterki yazacağınız yazılarda kötü kelimeler bulunmasın. Bir ricamda yazıyı yazan kişinin İsmi, mesleği ve mail adresleri tam yazılırsa memnun olurum. Yaptığı eleştirileri daha iyi gözden geçirmemi, dikkate almamı ve sağlıklı düşünmemi sağlacaktır. İlginiz ve yazdığınız yazılar için şimdiden sizlere teşekkürü borç bilirim.Saygılarımla...

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ferdi vural ziraat mühendisi ferdivural@mynet.com
Düşünceler:
bu güzel bilgileri bizle paylaşan hocamıza teşekkür ederim hastalıkların fotograflarıda olsa daha iyi olacaktı

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Fatih DOĞAN Ziraat Mühendisi mengene46@mynet.com
Düşünceler:
Sayın meslektaşlarım ve bu siteyi hazırlayıp sanal ortamda bizlere sunan değerli hocalarım ellerinize sağlık sizlere çok teşekür ederim böyle bir site hazırladığınız için.çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Cem Serdar AY Ziraat Mühendisi Cem_Serdar@mynet.com
Düşünceler:
Merhaba Hocam; Alınteri ile oluşturduğunuz emeğinizi ve değerli bilgilerinizi bizlere sunduğunuz için minnettarız.Siteniz harika olmuş.Sizi eleştirmek haddim değil ama merak ettiğim bir konu var.Neden bütün bitkilerdeki hastalıklarla ilgili detayları vermediniz?(örneğin buğday hastalıkları ile ilgili detayları göremedim.Sadece hastalıkların isimleri var)Ayrıca neden zararlılar ve yabancı otlar ile ilgili bilgiler sunmadınız?Başarılarınızın devamını diliyor saygılarımı sunuyorum.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Hüsamettin KÜÇÜKEKŞİ Ziraat Mühendisi(Bitki Koruma) hkucukeksi@hotmail.com
Düşünceler:
Saygı değer mesleklaşım sitemiz(sitemiz diyorum gurur duyuyorum)çok güzel ellerinize sağlık Amasya' da çalışıyorum çalışmalarınızda bir desteğim olursa sevinirim.Saygılarımla

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
M.Zeki İLGEN Ziraat Müh. mzekilgen@yahoo.com
Düşünceler:
Hastalıklarla ilgili verilen kesitler daha fazla ve görüntüler daha net olmazmı teşekkürler.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Tolga YALÇIN Ziraat Mühendisi tolgayamailus@yahoo.com
Düşünceler:
Hocam sitenin daha kullanışlı hale gelmesi ve içeriğin zenginleştirilmesi hususlarını gözden geçirmeniz dileği ile ellerinize sağlık.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Hasip Doğan Ziraat Müh www.hasap@mynet.com
Düşünceler:
hocam selamlar sitenize en son temmuz (2003 )ayında tezimi yazmak için bilgi alamya gelmiştim. Şimdi vatani görevde (Dz.K.K'lığı Ankara) bilgilerimi tazelemek için geldim . şimdi daha da güzel bir siteyle karılaştım. emeği gecen herkesin ellerine sağlık.selamlar. Zir. Müh. Dz. P. Atğm. Hasip Doğan.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ÜMÜSÜN KARADAĞ ZİR. MÜH. sunkaradag@mynet.com
Düşünceler:
Sayın Hocam, sitenize tesadüfen rastladım ve saatlerce çıkamadım.İnsanların bilgiyi paylaşmaktan ziyade saklamayı yeğlediklerini görmek beni çok üzüyordu.Sizin sitenizde bilgiyi cömertçe paylaştığınızı görmek beni çok mutlu etti.Gerçekten çok ihtiyaç duyduğumuz değerli bilgilerinizi insanlarla paylaşmak için gösterdiğiniz çabalarınıza çok teşekkür ederim.Bundan sonra siteyi sık sık ziyaret edeceğim kesin.Gözümüze çarpan veya eklenmesini istediğimiz konularıda ileriki zamanlarda size iletebiliriz. (tabii haddimiz olmayarak) Katkısı olan herkese minnettarım.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ibrahim ÇALIK ZİRAAT MÜHENDİSİ faruk_yapici@hotmail.com
Düşünceler:
siteniz mükemmel olmuş.Başarılarınızın devamını diliyorum.İyi çalşmalar.Malatya

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ali murat atalmış ziraat müh. alimurat44@mynet.com
Düşünceler:
site harikaolmuş tebrikler.kayısı hastalıkları ve mücadelesi hakkında daha fazla bilgi bekliyorum.

Sayfalar:  [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65]
Ziyaretci Defterine Sizde Yazınız

Bu sayfanın dizaynı ve tüm içeriği Cahid ÇAKIR tarafından hazırlanmıştır.
Sayfaların en iyi görüntüsü 800 X 600 ekran çözünürlüğünde IE' da görebilirsiniz
Eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz.
e-mail:cahidcakir@bitkisagligi.net