İBSD Ziyaretçi Defteri

Bu sayfa İnternet Bitki Sağlığı Danışmanlığı (İBSD) sayfasını ziyaret eden kişilerin duygu ve düşüncelerini öğrenmek ve onları tüm ziyaretciler ile paylaşmak için hazırlanmıştır. İsterseniz sizde buraya duygu ve düşüncelerinizi ilave edebilirsiniz. Yapacağınız eleştiriler ister olumlu olsun, ister olumsuz hiç bir yazı buradan çıkarılmayacaktır. Yeterki yazacağınız yazılarda kötü kelimeler bulunmasın. Bir ricamda yazıyı yazan kişinin İsmi, mesleği ve mail adresleri tam yazılırsa memnun olurum. Yaptığı eleştirileri daha iyi gözden geçirmemi, dikkate almamı ve sağlıklı düşünmemi sağlacaktır. İlginiz ve yazdığınız yazılar için şimdiden sizlere teşekkürü borç bilirim.Saygılarımla...

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
birol tentek ziraat müh. yesiloztarim@mynet.com
Düşünceler:
siteniz verilere ulasması ve aradıgızı bulması kolay fakat resimlerin daha büyük ve ayrıntılı olsa daha iyi olurdu. tebrikler böyle site kurduğunuz için.....

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Timur GÜNAY Memur timur.gunay@deu.edu.tr
Düşünceler:
Gerçekten güzel bir site,tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ekrem kiray ziraat mühendisi ekremorg@mynet.com
Düşünceler:
gerçekten olması gereken bir site.tebrik ediyorum.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Uğur Eşdur Ziraat Mühendisi uesdur@hotmail.com
Düşünceler:
Sayın Hocam siteniz gerçekten çok güzel olmuş. Bazı kişiler ne istediğini bilmediği için sizi eleştirebilirler. Önemli olan böyle bir sitenin başlangıç olarak temeli atılmasıdır. Buradan acele edenlere söyliyeceğim; biraz sabırlı olmalarıdır. İnşallah ilerleyen zamanlarda buna benzer siteler ile daha geniş ve açıklayıcı konuları gündeme getirerek Türk Ziraat alanında başarılara ulaşacağımıza inanıyorum. Böyle önemli bir alanda ilk adımları attığınız için size saygıyla teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda daha iyisini başaracağınıza inanıyorum.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ali akgül ege ünv.biyoloji-4.sınıf öğrencisi aliakgl4531@yahoo.com
Düşünceler:
siteyi beğendim.İrtibat kısmında kelime yanlışları var haberiniz olsun.Patojen şekilleride katılabilirse daha iyi olur.eğer yardımcı olabilirsem biyokimyası ve genetiğini arştırabilirim.zamanla.Başarılar.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
MKEMAL KARA GÜBRE BAYİİ&ÇİFTÇİ MKEMALKARA@MYNET.COM
Düşünceler:
BU KADAR GÜZEL BİR SİTEYİ TAKDİR ETMEMEK MÜMKÜNMÜ? ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ.YALNIZ HASTALIKLAR VE İLACI PROTEİN EKSİKLİĞİNİN NEDENİ VE GÜBRESİ KONUSUNDA BİLGİ VERİLİRSE SEVİNİRİM. SAYGILAR.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
ERHAN MEMİŞ ZİR. YÜK. MÜH.-FİDAN ÜRETİM SORUMLUSU ememis@alaratarim.com.tr
Düşünceler:
Sitenizi inceledim. Emek vererek hazırlanmış ve ziraatin bu alanındaki büyük bir eksikliği doldurabileciğini düşünüyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Semra Demir yüksek ziraat mühendisi semde2003@hotmail.com
Düşünceler:
Siteniz gerçekten yararlı bir çalışma olmuş fakat daha fazla ayrıntıya yer verebilirsiniz. Siteyi geliştireceğinize eminim.

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Fevzi SEYMEN ZİRAAT MÜHENDİSİ seymen63@mynet.com
Düşünceler:
Bu kadar güzel bir siteye yapılacak tek şey var şapka çıkarmak.Yanlız bu sitede bütün ilaç isimleri ve kullanım alanları olsa çok daha güzel olacak

Ad ve soyad:

Mesleğiniz:  E-Mail: 
Sorej HOCAOGLU Zirai ilac satıs dept. sorej@hotmail.com
Düşünceler:
FUNGISITLERDEN BAKIROKSICLORUR URETIMINI ROMANYADA GERCEKLESTIRMEKTEYIZ. TURKIYE PIYASASINA GIRMEYI HEDEFLIYORUZ. BERABER CALISABILECEGIMIZ SAHIS VEYA KURUMLARIN TEKLIF VEYA GORUSLERINI BEKLIYORUZ. GONDERECEGINIZ MESAJLAR DEGERLENDIRILECEKTIR. TESEKKURLER.

Sayfalar:  [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65]
Ziyaretci Defterine Sizde Yazınız

Bu sayfanın dizaynı ve tüm içeriği Cahid ÇAKIR tarafından hazırlanmıştır.
Sayfaların en iyi görüntüsü 800 X 600 ekran çözünürlüğünde IE' da görebilirsiniz
Eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz.
e-mail:cahidcakir@bitkisagligi.net